مدیر کل روابط عمومی استانداری لرستان خواستار ایجاد تیم رسانه‌ای آتش‌ به‌ اختیار جهاد تبیین در استان شد

 

به گزارش برپا نیوز ،: علی جهان آرا در شورای هماهنگی روابط عمومی‌های استان که در سالن کنفرانس دانشگاه جامع علمی کاربردی لرستان برگزار شد، با بیان اینکه در این برهه، بیانیه گام دوم و جهاد تبیین از ضروریات پیوست‌های فرهنگی و پروژه‌هایی است که در نظام اسلامی باید شکل بگیرد، تصریح کرد: پیوست‌های فرهنگی که بخش اعظم آن را ارتباطات رسانه‌ای و روابط عمومی تشکیل می‌دهد در راستای رسیدن به اهداف ترسیم شده می‌تواند مثمرثمر باشد.

وی گفت: جایگاه دانشگاه جامع علمی کاربردی به سبب ارتقای دانش و سطح فرهنگ جامعه و تولید علم در استان ستودنی است چراکه با آغاز فعالیت این دانشگاه در لرستان شاهد ارتقای سطح علمی و مهارتی روابط‌عمومی‌ها بوده‌ایم.

 

 

 

مدیرکل روابط عمومی استانداری لرستان در ادامه بر ساماندهی حوزه رسانه و علمی تر کردن آن تاکید داشت و با اشاره به اینکه باید رسانه در جایگاه حرفه‌ای خود به جهاد تبیین بپردازند، بیان کرد: از متولیان امر درخواست دارم نسبت به ساماندهی رسانه و خبرنگاران در استان اهتمام ویژه داشته باشند.

 

 

 

جهان آرا همچنین بر ارتقای سطح علمی روابط عمومی‌ دستگاه‌های اجرایی استان تاکید کرد و با بیان اینکه در این راستا تفاهم‌نامه‌ای بین برنامه و بودجه استان و دانشگاه جامع علمی کاربردی منعقد خواهد شد، اظهار کرد: باید از ظرفیت علمی این دانشگاه در راستای ارتقای سطح علمی روابط عمومی‌ها و ارتقای سواد رسانه‌ای آنان استفاده شود.

 

 

وی در ادامه با بیان اینکه هم‌اکنون در ادامه دفاع از انقلاب و ارزش‌های نظام در مواجهه با تهاجمات و تحریم‌های ظالمانه دشمن هستیم، گفت: دراین برهه با تهاجم ویژه اقتصادی دست و پنجه نرم می‌کنیم و نیاز به وجود تیمی آتش‌به اختیار قوی رسانه‌ای در راستای جهاد تبیین مدنظر مقام معظم رهبری حفظه‌الله هستیم تا هم در جنگ اقتصادی و هم در مقابله با تحریم‌های ظالمانه دفاع کنیم

مدیرکل روابط عمومی استانداری لرستان اضافه کرد: آتش به اختیار به معنای بی‌اختیار حرف زدن نیست بلکه در آن هماهنگی، ظرفیت فکری، چانه‌زنی عالمانه وجود دارد و در زمان، مکان و وقت خودش و درست سربزنگاه و به موقع وارد عمل می‌شود تا بتواند ترفند دشمن را خنثی کند که حوزه اطلاع رسانی استان چنین تیم رسانه‌ای را می‌طلبد تا اثر تقویتی آن را میان مردم و اجتماع مشاهده کنیم.

 

 

 

جهان آرا بر همراه کردن مردم برای رسیدن به جهادی که در آن هستیم و براساس افق ترسیم شده سال ۱۴۰۴ تاکید داشت و خاطرنشان کرد: با انجام این مهم می‌توانیم به موفقیت علمی، نظامی، سیاسی، فرهنگی، اجتماعی و حتی اقتصادی دست یابیم.

 

 

 

وی افزود: اگرچه در حوزه روابط عمومی اطلاعات کامل حوزه تخصصی شرط است اما کافی نیست و روابط عمومی باید دایره‌المعارفی از همه حوزه‌ها باشد و چنانچه در این راستا توانمند نباشد قطعا بدنه کارشناسی مدیر را قبول نخواهند داشت.

 

 

 

مدیرکل روابط عمومی استانداری لرستان با اشاره به اینکه روابط عمومی فعال، پویا و توانمند ظرفیت این را دارد که تا حوزه معاونت ارتقا یابد، تصریح کرد: متاسفانه برخی از روابط عمومی‌ها با حوزه خود ناآشنا بوده و این آسیب برای دستگاه محسوب می‌شود.

جهان آرا از برگزاری جشنواره روابط عمومی‌های استان در هفته دولت با هدف جهاد تبیین، تبین اقدامات دولت و نظام و تقویت حوزه اطلاع رسانی استان خبر داد و گفت: باید راه‌های جهاد تبیین و گام دوم را تقویت کنیم و در این راستا روابط عمومی باید محدودیت‌ها را به فرصت تبدیل کند، تا بتوانند امیدآفرینی، اعتمادسازی و باورپذیری را به جامعه تزریق کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

داغ ترین ها