اصلاحیه تغییر ساعات اداری در استان لرستان

 

معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری لرستان از اصلاح ساعت کاری دستگاه های اجرایی استان از روز شنبه ۲۱ خرداد ماه خبر داد

 

به گزارش برپا نیوز به نقل از اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری لرستان، حمید کشکولی در این رابطه گفت: با عنایت به مصوبه روز چهارشنبه ۱۸ خرداد ماه ۱۴۰۱ هیئت محترم وزیران ساعت کاری ادارات از روز شنبه ۲۱ خرداد ماه با تغییر در زمان حضور کارکنان در محل کار همراه خواهد بود .

 

 

وی ادامه داد: بر همین اساس از شنبه آینده تا سوم شهریور ماه ساعت کار دستگاه‌های اجرایی استان از شنبه تا چهارشنبه از ۷ صبح و تا ۱۳:۳۰ و پنجشنبه ها از ۷ صبح تا ۱۲:۳۰ خواهد بود .

 

 

 

معاون استاندار لرستان افزود: در جهت رعایت تبصره ۲ ماده ۸۷ قانون مدیریت خدمات کشوری مابقی ساعت کاری موظف هفتگی کارکنان دستگاه های اجرایی استان به صورت دورکاری انجام می پذیرد .

 

 

 

کشکولی با بیان اینکه از تاریخ صدور مصوبه جدید، نامه شماره ۸۳/۳/۲۰۸۹۵ کان لم یکن تلقی می گردد، اظهار داشت: مسئولیت نظارت و اجرای دقیق این مصوبه برعهده مدیران دستگاه‌های اجرایی استان می باشد و از روز شنبه ۲۱ خرداد ماه لازم الاجراست .

 

وی تاکید کرد: ابلاغ کاهش ساعت کاری ادارات به منظور مدیریت بهینه مصرف، کاهش بار شبکه، پایداری شبکه برق و جلوگیری از خاموشی های ناخواسته یا وقوع حوادث احتمالی است و تمامی شرکت های دولتی، بانک ها، شهرداری ها، نهادهای انقلابی، موسسات عمومی دولتی و غیردولتی و کلیه دستگاه های اجرایی ملزم به اجرای مصوبه جدید هستند .

 

معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری لرستان تصریح کرد: ساعت کار مراکز امدادی، درمانی، بهداشتی، آتش نشانی ها، اورژانس، بیمارستان ها و بخش های عملیاتی دارای نوبت کاری، تولیدی و ارائه دهنده خدمات شهری شهرداری ها بدون تغییر و به شیوه سابق خواهد بود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

داغ ترین ها