اعلام زمان ثبت نام مدارس شاهد استان

یوسفی ؛ رئیس اداره امور شاهد و ایثارگران آموزش و پرورش لرستان :

 

🔻ثبت نام دانش‌آموزان مدارس شاهد به صورت الکترونیکی می باشد که مقطع ابتدایی از حدود ۱۰ خرداد، مقطع متوسطه اول ۲۱ خرداد و متوسطه دوم از اوایل تیرماه شروع خواهد شد.

 

🔻والدین  برای ثبت نام در حدود سه هفته زمان خواهند داشت و پس از آن همکاران ما ده روز را در مدارس به بررسی مستندات و تکمیل فرم های امتیاز بندی اختصاص خواهند داد و در صورت تایید نهایی از طریق پیامک به والدین محترم اطلاع‌رسانی خواهد شد.

 

🔻 نکته ای که قابل ذکر است  زمان ثبت نام دانش آموزان میان پایه می باشد که  از یک مرداد تا ۱۵ مرداد برای آن زمان تعیین شده است. که پس از بررسی مستندات که معمولا پس از ۱۵ مرداد می باشد ثبت نام قطعی به اطلاع والدین خواهد رسید.

 

🔻در سال های قبل ثبت نام مدارس شاهد از طریق سامانه جامع امور ایثار گران با نام سجا به نشانی saja.medu.ir انجام می گرفت ولی ۲ سال است که این روند تغییر نموده و سامانه پادا جایگزین سایت سجا شد. لذا دانش آموزان برای پیش ثبت‌نام باید به آدرسwww.pada.medu.ir مراجعه نمایند.

 

🔻ثبت نام مدارس شاهد در دو مرحله پیش ثبت نام و ثبت نام قطعی انجام می شود که به دلیل غیرحضوری بودن نام نویسی اولیه، تمامی داوطلبان اعم از دانش آموزان شاهد و غیرشاهد در پایه های ورودی و میان پایه ابتدایی، متوسطه اول و متوسطه دوم، بایستی در زمان مقرر به سامانه پادا مراجعه کرده و نسبت به تکمیل فرم های های امتیاز بندی به صورت اینترنتی اقدام نمایند.

 

 

🔻زمان شروع پیش ثبت نام الکترونیکی مدارس شاهد، در مقطع ابتدایی از حدود ۱۰ خرداد تا اوایل تیر ماه، مقطع متوسطه اول از ۲۱ خردادماه تا ۱۰ تیرماه و مقطع متوسطه دوم از ۱ تیرماه تا ۲۰ مرداد خواهد بود.

 

🔻مدیران بعد از بررسی و تأیید مستندات لازم، نتیجه ثبت نام قطعی را، بعد از تأیید از طرف ستاد شاهد شهرستان و استان بر اساس اولویت، به والدین اطلاع رسانی خواهند کرد.

 

🔻قابل ذکر هست در جهت خدمت رسانی بیشتر به خانواده محترم شاهد و ایثارگران، شاهد افزایش در بیش از ۱۰بند از فرم امتیاز بندی برای دانش آموزان خانواده های معزز شهدا و ایثارگران، در مدارس شاهد هستیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

داغ ترین ها