افتتاح ۳۰ کیلومتر راه روستایی در دلفان 

 

 

در پنجمین روز هفته دولت، زیرسازی و روکش آسفالت روستایی به طول ۳۰کیلومتر در شهرستان دلفان به بهره برداری رسید.

 

به گزارش برپا نیوز : مصطفی ملکی صادقی معاون فنی و راه روستایی این اداره کل در مراسم افتتاح این پروژه ها که با حضور فرماندار دلفان، بخشدار کاکاوند و مسئولان محلی این شهرستان در محل محور روستایی جعفرآباد ونو برگزار شد، با گرامیداشت هفته دولت گفت:

با توجه به‌ شرایط خاص شهرستان دلفان از نظر پایین بودن شاخص های برخورداری از راه روستایی در ابلاغ اعتبارات ۱۴۰۰، توجه ویژه ای به این شهرستان شد و ۶۰ میلیارد تومان اعتبار به ساخت و توسعه راه های روستایی دلفان تعلق گرفت پروژه های زیادی در بخش های مختلف تعریف شد.

 

وی افزود: با پیگیری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای لرستان و همکاری پیمانکاران بخش خصوصی تاکنون ۳۰ کیلومتر از این محورها آسفالت شده است.

 

ملکی صادقی با اشاره به مشخصات فنی پروژه های مورد افتتاح گفت: امروز زیرسازی و روکش آسفالت محورهای جعفرآباد ونو، چیه و تلیاب جمعا به طول ۱۰ کیلومتر و اعتباری بالغ بر هشت میلیارد تومان به نمایندگی از ۳۰ کیلومتر راه روستایی با اعتبار ۲۱ میلیارد تومان به بهره برداری رسید که امیدواریم مورد رضایت مردم واقع شود.

 

در ادامه این مراسم، اصغر قهرمانی فرماندار دلفان نیز با بیان برکات نظام جمهوری اسلامی و رویکرد دولت سیزدهم در محرومیت زدایی از مناطق کمتربرخوردار و تلاش در راستای توسعه متوازن، از تلاش راهداری لرستان در حوزه راه روستایی قدردانی کرد.

 

محورهای روستایی عزیزکشته، عزیزآباد سراب غضنفر هم از دیگر پروژه های مورد بهره برداری در شهرستان دلفان است که در این قالب تقدیم مردم می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

داغ ترین ها