افزایش پهنای باند اینترنت مخابرات شهرستان دلفان

 

 

مدیر دیتا مخابرات منطقه لرستان گفت: با اشاره به اجرای برنامه های توسعه زیرساخت شبکه دیتا و اینترنت در نقاط شهری ،پهنای باند اینترنت در مخابرات شهرستان دلفان از ۱G به ۲G توسعه و ارتقاء یافت.

به گزارش برپا نیوز، مهندس محسنی ، مدیر دیتای مخابرات منطقه لرستان گفت: پروژه توسعه و ارتقای پهنای باند اینترنت مشترکان در شهر دلفان با نصب تجهیزات جدید بر بستر فیبر نوری با هدف پاسخگویی به نیاز مشتریان در خصوص استفاده از سرویس‌ها و محصولات و ارتقای کیفیت با توسعه بیش از پیش زیرساخت‌های مخابراتی با تلاش کارشناسان و متخصصان حوزه دیتا انجام شد.

وی با اشاره به اینکه اجرای این پروژه دسترسی بیشتر مشتریان به شبکه دیتا و رفع نیازهای ارتباطی آنان را به دنبال داشته است، عنوان کرد: پهنای باند اینترنت در شهرستان دلفان از ۱G به ۲G ارتقا یافته است.

مدیر دیتای مخابرات منطقه لرستان ،نیاز روز افزون شهروندان و مشتریان به بسترهای دیتا و اینترنت پرسرعت مخابرات را یادآور شد و تصریح کرد: در عصر حاضر که اکثر فعالیت‌ها، امورات مردم و آموزش ها در بسترهای آنلاین و در درگاه‌های غیر حضوری انجام می‌شود، این مجموعه نیز تلاش دارد خدمات مطلوب و با کیفیت و در خور شهروندان را ارائه نماید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

داغ ترین ها