افسار گسیخته ی اجاره مسکن را مهار کنید

‍ ‍ ⭕️افسار گسیخته ی اجاره مسکن را مهار کنید !

امشب یک خانه و شبی دیگر خانه ی مجاورش مهمان کوچه های شهر می شود، اگر اقدامی در خور شأن انسانیت صورت نپذیرد و به صرف زانوی غم بغل کردن مسئولان و شعارهای پوشالی مهار اجاره در دلفان گره های کور اجاره نشینی نه با دست نه با هیچ دندانی باز نخواهد شد.

⭕️باورش سخت است وقتی واژه ی شرم هم شرم می کند از دیدن این تصاویر و شنیدن پیام های درد آور مستأجر های از همه جا رانده شده!

آری، آنقدر بی توجه شده ایم و ساده از کنار امور رد می شویم که در این شهر تا چشم کار می کند مشاور املاک است و بعضی از آنها کلاه وجدان خود را به دست باد سپرده اند .
آنچه به وضوح می بینیم و اگر پنبه از گوش درآوریم می شنویم، نشان از بی مهریشان و لگد مال کردن وجدان های خفته ی برخی مشاوران املاک است.

✅وقتی برای دریافت سود بیشتر مشاورین املاک اجاره بها را تا آنجا که سقف عادتشان است افسار گسیخته بالا می کشند ؛موجر هم به جیب مستاجر نگاه نمی کند و این برگه ی چرکین  را چون دوست و برادر میداند و وجدانش را در مقابلش قربانی می کند.

✅سیل پیام های ارسالی مخاطبین و ارسال تصاویر درد آور ، مبین وجدان های خوابیده ایست که دستهایشان مِهر را مُهر باطل زده اند و عاطفه را قربانی مادیات کرده اند.

⭕️کاش گاهی به مستطیل خاکی که سهم همه است بیاندیشیم!
شاید دستانمان مهر پرور گشت .

شرم دارم که کاری جز نوشتن از من بر نمی آید .

✍مهدی کیانی برخوردار
فرهنگی و فعال رسانه ای

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

داغ ترین ها