اقدام شایسته خانواده دلفانی در حوزه سلامت 

 

🔻به گزارش برپا نیوز ،در یک اقدام ارزشمند که به مناسبت شهادت امام جواد (ع) انجام شد،خانواده مرحوم نصرت اله شریفی که از افراد نیک نام و خیر شهرستان دلفان به شمار میرفت، برای زنده نگه داشتن یاد و خاطر پدر فقید خود و کمک به حوزه سلامت، اجاره بهاء یک باب مغازه “”مجتمع تجاری آبی شریفی “”را به صورت ماهانه برای کمک به بیماران نیازمند و اقدامات عام المنفعه در حوزه بهداشتی درمانی این شهرستان تقدیم مجمع خیرین سلامت دلفان نمودند.

🔻خانواده مرحوم شریفی هدف از این اقدام ارزشمند را اجرایی نمودن بخشی از وصیت آن مرحوم برای کمک به حوزه بهداشت و درمان شهرستان عنوان کردند.

🔻آن مرحوم بزرگوار در زمان حیات خود در یک اقدام خداپسندانه در ابتدای شیوع این ویروس مرگبار با توجه به تعطیلی بازار و وضعیت نابسامان اقتصادی کسبه شهر نورآباد ،کرایه چند ماه تمامی واحدهای تجاری خود را به مستاجرین بخشید تا این اقدام مرهمی بر زخم های ناشی از کرونا به اقتصاد آنان شود.

🔻خیراندیشی و نیک کرداری همواره از کنش های انسانی مورد پسند در هر زمان و مکان و هر عصری و نسلی می باشد.

 

📍در روزگاران نه چندان دور در خطه دلفان مردی نکونام و خیراندیش به نام مرحوم حاج بهرام شریفی در توسعه شهر نورآباد و استقرار نهادها و اماکن دولتی با اهداء زمین پیش قدم بوده است. به گونه ای که وی یکی از اهدا کنندگان زمین شبکه بهداشت شهرستان بودند که از صالحات باقیات ایشان است. فرزند خلف ایشان مرحوم نصرت الله شریفی نیز که خیراندیشی را از والدین خویش به ارث برده بود در اقدامی خداپسندانه و انسان مدارانه در زمان شیوع ویروس کرونا و تعطیلی بازار که صدمات زیادی به بازاریان وارد نمودبه منظور کمک به آنها و جلوگیری از ورشکستگی اقتصادی بازاریان مستاجر اجاره چند ماه تمام مغازه های مجتمع تجاری خویش را بخشید.

📍و اما پس از هجران ابدی این مرد نیک اندیش وراث ایشان در راستای تحقق وصیت نامه مرحوم پدرشان با واریز اجاره یکباب مغازه بصورت ماهانه به نام مجمع خیرین سلامت دلفان بنیان سنت حسنه ای گذاشته اند .

🔻باشد تا سایر شهروندان متمکن نیز مجمع خیرین سلامت را در راستای تحقق اهداف خیرخواهانه خیرین گرانمایه یاری نمایند.صدا و سیمای دلفان

 

چشم ما در پی خوبان جهان خواهد بود

تا جهان باقی و آئین محبت باقی است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

داغ ترین ها