انتقاد دادستان خرم‌آباد از دهن‌کجی بانک‌ها به مصوبات سفر ریاست جمهوری برای پرداخت تسهیلات

انتقاد دادستان خرم‌آباد از دهن‌کجی بانک‌ها به مصوبات سفر ریاست جمهوری برای پرداخت تسهیلات

 

🔹به گزارش برپا نیوز :  دادستان خرم‌آباد گفت: علی‌رغم مصوبه ریاست‌جمهوری و سفر رئیس مجلس به لرستان اعتبارات و تسهیلاتی که باید از سوی بانک‌های عامل به ویژه بانک صنعت، معدن و تجارت و همچنین بانک کشاورزی به واحدهای تولیدی باید پرداخت می‌شد، انجام نگرفته است.

 

🔹داریوش شاهون‌وند بررسی مشکلات شرکت داروسازی بایرافلاک و همچنین مسائل مسوولان و پرسنل این شرکت جهت رفع موانع تولید را دیگر هدف بازدید از این مجموعه عنوان و تصریح کرد: عمده مشکل اساسی شرکت این است که علی‌رغم مصوبه ریاست‌جمهوری و سفر رئیس مجلس به لرستان اعتبارات و تسهیلاتی که باید از سوی بانک‌های عامل به ویژه بانک صنعت، معدن و تجارت و همچنین بانک کشاورزی باید پرداخت می‌شد، انجام نگرفته است.

 

🔹دادستان عمومی و انقلاب خرم‌آباد، بر پیگیری جدی‌تر، دقیق‌تر و جامع‌تر مشکلات واحد تولیدی تاکید و تصریح کرد: باید علت اینکه تاکنون در جهت پرداخت چنین تسهیلاتی اقدام نشده، بررسی شود.

 

🔹وی بیان داشت: ضمن اینکه دستگاه‌های اجرایی مکلف به بررسی مشکلات واحدهای تولیدی استان هستند، سیستم قضایی نیز در روزهای آینده این موضوع را پیگیری و در جهت رفع موانع اقدامات موثر و مطلوبی را در راستای حمایت از تولیدکنندگان اقدام خواهیم کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

داغ ترین ها