انهدام باند سرقت به عنف در دلفان

فرمانده انتظامی شهرستان “دلفان ” از انهدام یک باند سرقت به عنف منزل و دستگیری ۴ نفر در این خصوص خبر داد.

به گزارش برپا نیوز به نقل از پایگاه خبری پلیس :سرهنگ “فضل اله منصوری”  در تشریح این خبر گفت : در پی وصول یک فقره پرونده سرقت به عنف منزل در یکی از محلات شهر نورآباد بلافاصله موضوع شناسایی و دستگیری سارف یا سارقین با تشکیل کارگروهی در پلیس آگاهی شهرستان در دستور کار کاراگاهان قرار گرفت.

وی افزود: ماموران این شهرستان پس از انجام اقدامات اطلاعاتی و فنی پلیسی موفق به شناسایی مخفیگاه سارقین شده و با هماهنگی مقام قضایی طی یک عملیات موفقیت آمیز غافلگیرانه ۴نفر از سارقین در مخفیگاههای خود دستگیر گردیدند .

فرمانده انتظامی شهرستان با اشاره به اینکه دراین خصوص تعداد ۳ دستگاه خودرو پژو نیز توقیف گردید تصریح کرد:در بازرسی از مخفیگاه متهمان مقادیری طلا و جواهرات ، اموال مسروقه مربوط به مال باختگان کشف و ضبط گردید.

منصوری گفت : متهمان در بازجوئی فنی ماموران به جرم خود اعتراف و با تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به مراجع قضائی معرفی شدند.

فرمانده انتظامی شهرستان دلفان در پایان بیان داشت :ایجاد ناامنی خط قرمز پلیس است و این پلیس با تمام توان بامخلان نظم و امنیت در سطح شهرستان برخورد خواهد کرد و شهروندان عزیز در صورت مشاهده افراد و خودروهای مشکوک بلافاصله موضوع را از طریق تلفن ۱۱۰به پلیس اطلاع رسانی کنند .

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

داغ ترین ها