دیدار مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان لرستان با امام جمعه و فرماندار شهرستان دلفان

دیدار مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان لرستان با امام جمعه و فرماندار شهرستان دلفان

تقویت زیرساخت‌های امدادی

دلفان مهمترین اولویت جمعیت هلال احمر است

 

سرپرست جمعیت هلال احمر لرستان گفت: تقویت و توسعه زیرساخت‌های امداد و نجات در شهرستان دلفان از مهمترین اولویت‌های جمعیت هلال احمر لرستان به شمار می‌آید.

 

محمد قدمی در سومین سفر شهرستانی خود به دلفان اظهار کرد: دلفان یکی از مهم ترین شهرستان های لرستان به شمار می‌آید و دارای ظرفیت های مطلوب داوطلبی نیز است که باید از این ظرفیت در راستای توسعه و ترویج فرهنگ بشر دوستی و مهرورزی استفاده شود.

 

وی افزود: خیرین دلفان، از افراد خوشنام و دغدغه‌مند استان هستند که می توانند در راستای توسعه اهداف و اصول جمعیت هلال احمر لرستان نیز پیشقدم شوند.

 

سرپرست جمعیت هلال احمر لرستان بیان کرد: موقعیت جغرافیایی دلفان که از چند حوزه گذرگاه ورودی لرستان نیز است، ضرورت توسعه زیرساخت های امدادی را دوچندان می‌کند که لازم است در این خصوص اقدامات لازم صورت گیرد.

 

وی افزود: یکی از الزاماتی که باید در جمعیت هلال احمر شهرستان دلفان صورت گیرد تلاش در راستای درآمدزایی از طریق ظرفیت‌های موجود جمعیت هلال احمر در این شهرستان است که می طلبد از سوی شعبه این شهرستان اقدامات و پیگیری‌های لازم صورت گیرد.

 

در سفر سرپرست جمعیت هلال احمر لرستان به دلفان که مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در جمعیت هلال احمر لرستان، مشاور و قائم مقام جمعیت هلال احمر استان و رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان دلفان نیز حضور داشتند با حجت الاسلام خانی امام جمعه ، مهندس قهرمانی فرماندار و جناب سرهنگ منصوری فرماندهی انتظامی دلفان ، کارکنان نیز دیدار کردند.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

داغ ترین ها