شهروندان متقاضی سفر معنوی اربعین در دلفان معترض هستند / توضیحات فرماندار دلفان در این مورد

 

🔹شهروندان دلفانی با ارسال پیامهایی معترض هستند که چرا با وجود تاکید مسئولان اما تعاونی های مسافربری ، اتوبوسی به مقصد مهران و سایر نقاط تعیین شده در مرز ندارند.

 

🔹همچنین برخی دیگر از شهروندان اظهار می‌دارند با وجودی که رییس پلیس کشور اعلام کرده است خدمات برای ثبت و تمدید گذرنامه تا پایان اربعین صبح و بعدازظهر انجام می‌شود اما در دلفان از چنین دستوری پیروی نمی‌کنند!

 

 

🔸مهندس قهرمانی در خصوص اعزام اتوبوس به مهران گفت: متاسفانه پراکندگی ثبت نام متقاضیان باعث شده در هیچ یک از تعاونی های مسافربری تعداد مسافران به حد نصاب نمی‌رسد لذا باعث شده تعاونی ها از اختصاص اتوبوس خودداری کنند اما هرگاه تعداد متقاضی در یک تعاونی به حد لازم برسد بدون شک اتوبوس در اختیار آنان با نرخ مصوب قرار خواهد گرفت.

 

🔸وی افزود: برای حل این مشکل بهتر است عزیزانی که در موضوع ثبت نام زائران فعالیت دارند از طریق رسانه‌ها و انتشار اطلاعیه کار ثبت نام را انجام دهند و ما نیز اختصاص اتوبوس به آنان را تضمین می‌کنیم. امیدواریم مدیران محترم رسانه‌های خبری نیز که همیشه در خدمت به همشهریان خود پیش قدم بوده‌اند در خصوص انتشار اطلاعیه‌های ثبت نام زائران جهت تجمیع تقاضاها و جلوگیری از پراکندگی همکاری لازم را داشته باشند.

 

🔸فرماندار دلفان در رابطه با گلگی شهروندان مربوط به صدور و تمدید گذرنامه گفت: برابر اعلام مسئولان کشوری خدمات گذرنامه‌ای تا پایان اربعین به صورت صبح و بعدازظهر باید برقرار باشد و بنده حتما از طریق فرماندهی محترم انتظامی شهرستان پیگیر حل موضوع خواهم بود./ نسیم دلفان

 

سخنان تکمیلی فرماندار دلفان

ارائه خدمات گذرنامه‌ای در دلفان صبح و بعدازظهر برقرار است

 

🔹 فرماندار دلفان از ارائه خدمات صدور و تمدید گذرنامه فقط در ساعات اداری ؛ مهندس قهرمانی پس از پیگیری موضوع از طریق فرماندهی محترم انتظامی شهرستان ، از برقراری خدمات گذرنامه تا ساعت ۱۹ عصر تا پایان اربعین خبر داد.

 

🔹وی همچنین گفت: روزهای تعطیل مانند جمعه‌ها پلیس گذرنامه تا ساعت ۱۴ در خدمت همشهریان عزیز است.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

داغ ترین ها