ادعای شلیک مرگبار با آر پی جی در مراسم عروسی مربوط به ایران نیست

دادستان عمومی و انقلاب شهرستان سلسله به ماجرای کلیپ منتشر شده با عنوان شلیک “آر پی جی ۷” در یک جشن عروسی در این شهرستان واکنش نشان داد و گفت: فیلم شلیک مرگبار به مراسم عروسی مربوط به ایران نیست.

به گزارش برپا نیوز:در روزهای گذشته کلیپی در فضای مجازی مبنی بر شلیک “آر پی جی ۷” در یک جشن عروسی در شهرستان سلسله استان لرستان منتشر شده است که در این کلیپ ۴ سرنشین یک خودرو کشته می‌شوند.

 

یونس آزادپور اظهار داشت: در روزهای گذشته کلیپی از یک مراسم عروسی منتشر شده که در این کلیپ که گفته می‌شود مربوط به شهرستان سلسله است براثر استفاده از سلاح سرنشینان یک خودرو کشته می‌شوند.

 

وی افزود: در بررسی‌های انجام شده کلیپ منتشر شده نه تنها مربوط به شهرستان سلسله نیست بلکه این کلیپ مربوط به یکی از کشورهای همسایه است.

دادستان عمومی و انقلاب شهرستان سلسله عنوان کرد: در این کلیپ گفته می‌شود از سلاح آرپی جی ۷ استفاده شده که درست نیست و سلاح استفاده شده یک نوع تفنگ وینچستر است.

وی با بیان اینکه تهیه و انتشار این گونه کلیپ‌ها باعث ایجاد ترس و جریحه‌دار شدن احساسات و تشویش اذهان عمومی می‌شود بیان کرد: از طریق پلیس فتا نسبت به شناسایی فرد یا افرد انتشار دهنده کلیپ در حال پیگیری هستیم و به طور یقین با مجرمان و متخلفان برابر قانون اقدام خواهدشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

داغ ترین ها