‍ ‍ ماجرای دیروز! / دست راستی که آمده بود بماند

 

دوازدهم مهرماه ۱۴۰۰ ، روزی بود که فرهاد زیویار همراه با وزیرکشور وارد لرستان شد تا رسماً اتاق ریاست بر لرستان را تحویل بگیرد.

 

آن روز  مردی زیویار را همراهی می‌کرد به نام بهرام‌ ستاری که کمتر کسی به حضور او در جلسه معارفه‌ی استاندار توجه کرد.

 

ستاری با زیویار آمده بود تا در کنار او باشد ، آمده بود تا معاون سیاسی امنیتی بشود اما این “باید” چند ماهی طول کشید تا جایی که ستاری در این فاصله‌ی بلاتکلیفی ، میان لرستان و پایتخت در رفت و آمد بود.

 

نهایتاً ۳ ماه بعد در دی‌ماه ۱۴۰۰ ستاری موفق شد تا حکم معاونت سیاسی امنیتی استان را تحویل بگیرد و دو طبقه پایین‌تر از اتاق زیویار ساکن شود.

 

ستاری اما یک فرق اساسی با سایر معاونین زیویار داشت!

 

او خیلی جلوی چشم بود تا جایی که تیتر بسیاری از رسانه‌های لرستان از سمت زیویار به سمت ستاری چرخیده بود و برخی هم معتقد بودند اصلاً او آمده تا استاندار بعدی لرستان بشود!

 

سال ۱۴۰۱ اما ورق برای او برگشت!

 

ستاری به حاشیه رفت؛ بدون آنکه کسی بداند اصل اختلاف میان اقای معاون و استاندار دقیقاً از کجا شروع شده است ، هرچند برخی اختلاف را ریشه در انتصاباتی می‌دانستند که برخلاف نظر ستاری است اما این پچ پچ را نمی‌توان زیاد جدی گرفت ، چرا که اساساً پیش از ورود او برخی از انتصابات زیرمجموعه‌ی معاونت سیاسی انجام گرفته بود و ستاری هرگز به آن انتصابات اعتراضی نکرد تا شاید نشان بدهد راضی است معاون سیاسی شود با هر شرایطی!

 

“دیروز” اما کار برای ستاری کمی سخت شد، اتفاقاتی افتاد و او استان را ترک کرد و “امروز” حکم عزلش صادر شد تا خیلی زود ترکیب شورای معاونین زیویار دست بخورد.

 

ستاری عزل شد و فرماندار بروجرد جای او را گرفت.

 

مجید منعمی از چهره‌های جوانِ اصولگرا است که روزگاری مشاور “صولت مرتضوی” معاون اجرایی رئیس جمهور بوده و این در حالی است که بسیاری ستاری را نیز از چهره‌های نزدیک به مرتضوی می‌دانستند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

داغ ترین ها