مجتمع بهار در نورآباد به بهره برداری رسید

 

 

همت بلند سرمایه گذاربومی درساخت مجتمع مشارکتی،تجاری وخدماتی بهارنورآباد

 

🔻به گزارش برپا نیوز :در آئینی بهره برداری مجمع مشارکتی، تجاری و خدماتی بهار در شهر نورآباد آغاز شد .

 

🔻به گفته شهردار نورآباد ، این مجتمع در زمینی به مساحت ۳۰۵ متر مربع و درسه طبقه با زیربنا ۹۱۵متر مربع با مشارکت یک سرمایه گذار بومی و شهرداری احداث شده است .

 

🔻خاص امیری افزود :این مجتمع در سه طبقه و دارای ۲۵باب مغازه و یک واحد مسکونی و تجاری است که برای ساخت آن ۱۶۰میلیارد ریال هزینه شده است .

 

🔻این مجتمع تجاری و خدماتی با سرمایه گذازی داریوش مومنی و مشارکت شهرداری احداث شده است که باید همت بلند حاج داریوش مومنی راستود .

 

✍شکی نیست چه بسیار افراد متمکن بومی که سرمایه گذاری در پایتخت ودیگر شهرستانها را بر سرمایه گذاری در دیار خود ترجیح داده اند اما آقای مومنی به جای سرمایه گذاری در دیگر شهرستانها در زادگاه و دیار خود سرمایه گذاری کرده است که این اقدام وی ارزشمند و ماندگار خواهد بود

به این مرد بزرگ و دلسوز سرزمین خود دست مریزاد و‌خداقوت می گوئیم .

 

🔸آقای مومنی ،زمین متعلق به بانک صادرات را نیز که در بلوار شهید بهشتی روبروی آموزش و پرورش واقع شده خریداری کرده است و درنظر دارد با همت و‌پشتکار خود در صورت دستگاههای مربوطه یک مجتمع بزرگ دیگر را در آن مکان احداث نماید .

 

🔸متاسفانه کرایه واحدهای تجاری و مسکونی در شهر نورآباد بیداد می کند و اجاره نشین ها را به ستوه آورده لذا مشارکت بخش خصوصی و سرمایه گذاری در این دو‌حوزه یک نیاز اساسی است تا شاید این اجاره بها های افسارگسیخته در این شهر اندکی کاهش یابد .

 

🔸 این اقدام ارزشمند داریوش مومنی ،الگوی برای سرمایه گذاران بومی بخش خصوصی است که سرمایه های خود را برای ایجاد اشتغال و رونق اقتصادی در زادگاه خود هزینه نمایند صدا و سیما دلفان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

داغ ترین ها