هشدار به متصرفان غیرقانونی وغاصبان اراضی تعاونی مسکن فرهنگیان نورآباد

هیئت مدیره تعاونی مسکن فرهنگیان دلفان با صدور اطلاعیه ای هرگونه دخل و تصرف در املاک موسوم به فاز سوم و چهارم را غیرقانونی اعلام کرد

 

۱. مطابق ماده۳ اساس‌نامه شرکت تعاونی مسکن فرهنگیان نورآباد، کاشت اراضی در حوزه‌ی فعالیت شرکت تعاونی مسکن فرهنگیان نورآباد نمی‌باشد، بنابر مواد قانونی و اساس‌نامه‌ی شرکت، اقدام به کاشت اراضی منوط به تایید در مجمع عمومی عادی می‌باشد، بنابراین هر قراردادی با هیات‌مدیره‌های سابق و اسبق به علت طی نشدن مراحل قانونی مذکور باطل می باشد، لازم به ذکر است مطابق ماده ۷۰ اساس‌نامه شرکت و جرم‌انگاری آن در ماده ۱۲۶ شرکت‌های تعاونی، اینگونه اقدامات توسط مدیران شرکت مجرمانه می‌باشند، و قابلیت پیگرد قانونی دارند.

 

۲. به متصرفان غیرقانونی و غاصبان اراضی تعاونی مسکن که تمامی آنها شناسایی شده‌اند، هشدار می‌دهیم که؛

اقدام مجرمانه‌ی آنها مطابق ماده(۱۵۸ ق. آ.د.م) مصداق تصرف عدوانی می‌باشد، بنابراین مطابق مواد (۶۹۲ و ۶۹۳ ق.م.ا) با آنها برخورد قضایی خواهد شد، هیات مدیره تعاونی مسکن فرهنگیان نورآباد، در تلاش است که با پیگیری قضایی، تمامی آمران و متصرفان غیرقانونی اراضی شرکت تعاونی مسکن فرهنگیان نورآباد، را در سنوات گذشته، با تشکیل پرونده قضایی مورد پیگرد قانونی قرار دهد.

 

۳. هیات‌مدیره تعاونی مسکن فرهنگیان با همراهی بازرسان، با مجوزی که در آینده‌ی نزدیک از مجمع عمومی اخذ خواهد کرد، با استخدام نگهبان برای اراضی تعاونی در موسم کاشت، و پیگیری قضایی در صورت کاشت اراضی تعاونی، مطابق قوانین موجود با دستور قضایی اقدام به تخریب زراعت‌های احتمالی خواهد کرد، و تمامی خسارت‌ها به اراضی تعاونی را از متصرفان غیرقانونی، مطابق نرخ روز را مطالبه می‌نماید.

 

💯در پایان به متصرفان غیرقانونی و غاصبان اراضی تعاونی هشدار می‌دهیم که؛ با فعالیت شبانه‌روزی هیات‌مدیره و بازرسان تمامی متصرفان غیرقانونی شناسایی شده، و در آینده‌ی نزدیک به دستگاه قضا معرفی خواهند شد.

 

💯در پایان به تمامی اعضای تعاونی و شهروندان دلفان اعلام می‌نماییم که؛ اعضای هیات‌مدیره و بازرسان شرکت مطابق قانون رفتار خواهیم کرد و زیر بار هیچ امر خلاف قانونی نخواهیم رفت

 

خدایا چنان کن سرانجام کار

تو خوشنود باشی و ما رستگار

 

اعضای هیات‌مدیره و بازرسان شرکت تعاونی مسکن فرهنگیان نورآباد

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

داغ ترین ها